Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek így nem fog...

Szerintetek így nem fog nagyon lassulni a fejlődés?

Figyelt kérdés

3 éve edzek és le lassultam a fejlődésben pedig változgattam mindent.Hetente edzettem 1 izomcsoportot azaz 7 naponta..Most pedig!!! Úgy csinálom hogy egy izomcsoportot kb 9 naponta edzek és mindig másféle gyakorlatokat sorozatokat csinálok rá.És olyan szinte bepukkanok hogy az eszméletlen nem tudok ráfeszíteni arra amit ép edzek.ÉS mindig legalább 3-4 napig izomlázam van ja és edzéseken 100% vagyok, ami a norma edzéstervbe hogy hetente edzem nem volt mondható.ma pl 11:00 edzettem és már most olyan izomlázam van hogy húúhhh nagyon fáj.Gondolom ha mindig izomlázat eredményezek. Nőni is fogok mert most mintha látnám hogy kicsit gömbösödök:D

Erről mit gondoltok?:D


2013. nov. 16. 19:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!