Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyan küzdősport amit ha...

Van olyan küzdősport amit ha 24 évesen kezdek el tanulni akár még versenyig is vihetem? Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 21:49
 1/5 anonim válasza:
Én a Taekwondo-t javaslom személy szerint. De bármire igaz, hogyha szívvel-lélekkel csinálod, az edzéseken kívül is sokat foglalkozol vele, (és persze némi tehetség sem árt, de a szorgalom, akaraterő, kitartás sokkal fontosabb), akkor nagyon szép eredményeid lehetnek.
2013. nov. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

van egy haverom kb ennyi idősen,vagy 26 évesen kezdte el.

most 35 éves de volt már thai box amatőr magyar bajnok 2.és mindenféle karate,meg kempo versenyeken is indul és megnyeri az egészet,most kezd belejönni a versenyzésbe,persze amatőr versenyek.

heti 3 boksz és 2 thai box,amivel kezdhetsz ha versenyezni is akarsz.

2013. nov. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

BJJ. a versenyek övkategóriánként vannak, így nemigen kerülhetsz össze olyan ellenféllel, aki verhetetlen.

Mehetsz vele kempo, meg grappling versenyekre is.

én öt hónap után mentem az első versenyemre. Jó kis móka volt.

2013. nov. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Korbács válaszát 'adom'.

Mivel ő már jobban leírta csak egyetértésemet fejezem ki.

2013. nov. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Grappling, de van egy pár olyan kempo szabályrendszer, hogy olyanok nyernek, hogy csak pislogok...
2013. nov. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!