Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Jászberényben ajánlanátok egy...

Jászberényben ajánlanátok egy jó küzdősportot?

Figyelt kérdés
lehetőleg ahol tanítanak is és nem csak a lóvét teszik zsebre

2013. aug. 4. 14:17
 1/8 anonim válasza:
korhatár nélkül: iskolaidőszakban a buszmegállóból feljutni egy diákokat (és nyugdíjasokat is) szállító autóbuszra. Nem fogod elfelejteni
2013. aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
lool ez ütött
2013. aug. 4. 18:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy Jászberényben mik vannak de én a thai boxot javaslom. Nézz utána a sportnak. Szerintem normális áron van és nagyon jók az edzések. Erősítésből sincs hiány
2013. aug. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
1. vagyok. - a táj box igen! az jó! ez az, ezt mondtam én is.
2013. aug. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kerdezo kiemelte, hogy olyat szeretne ahol tanitanak is, tehat a thai box az sajna ugrott...

KEMPO.

2013. aug. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az lehet, de a kempo megtanitja hogy hogy oldj meg egy helyzetet, megtanit kuzdeni, mert egy kempos nem ugy harcol hogy nekiesik az ellenfelnek ahol eri, a thaiboxal ellentetben. A Nihon Kempo Jitsuban ketlem, hogy lennenek Zen mondasok... A kempo ezenkivul tartalmazza a thaiboxot ut es rug de ismer foldreviteleket, folytasokat, fesziteseket, es nem sirja el magat ha foldre kerul, tudja mit kell csinalni....
2013. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom aktuális-e még, de a ketrecharc oktatás Berényben elég komoly. Kempo néven fut, a volt Pannónia diszkó mellett vannak az edzések.
2014. febr. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oks megnézem
2014. febr. 5. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!