Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Önvédelemre milyen harcművésze...

Önvédelemre milyen harcművészet ill küzdősport stílust ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Jó sok választ kérek,légyszi
2012. júl. 25. 16:52
 1/7 Sznofru ***** válasza:
Boksz + birkózás.
2012. júl. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sok jó választ kapsz, ha beírod ide a keresőbe, hogy "küzdősport" vagy "önvédelem", mert több, mint ezerszer meg lett már kérdezve.
2012. júl. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy jól oktatott harcművészetet keress.
2012. júl. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Zipota
2012. júl. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

utcai trógerek ellen tökéletes a thai box is...

több ellenfél ellen illetve képzett, erős ellenfél ellen, illetve fegyveres támadó ellen valóban a jól oktatott harcművészet kell. Elmondom miért!

A harcművészetekkel csak ölni lehet, és szerintem ha odajön egy tróger kötekedni inkább fejbetérdeled és ájuljon el minthogy torkon könyököld...

Azonban a másik kategóriában már tényleg ölni kell

2012. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utcai trógerek ellen az ökölvívás, a szabadfogású birkózás, a savate (francia boksz), japán ju-jutsu, wing chun kung-fu, ashihara vagy shotokan karate, esetleg egy JÓ mestertől tanult aikido is bőven megteszi. És igen még a muay thai és az ITF taekwondo is jó ide.
2012. júl. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szoondiii ***** válasza:

Igazából nem muszáj torkon könyökölni.. bár biztos jobb, mert az a jó ha már nem mozog.

DE harcművészet gyakorlók mesterei lehetnek az egyensúly manipulációnak, ha meg fellöktem valakit, akkor kényelmesen arrébb tudok sétálni.. Na, és nem öltem meg pedig én is annak a híve vagyok, genergálisan.

De egy gyenge embert kinyírni.. áh, egyszerűen szégyen, fölösleges. Ha meg veszélyes -> akkor magára vessen.

2012. aug. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!