Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kedves harcművész lányok! Ti...

Kedves harcművész lányok! Ti is szerelmesek vagytok a mesteretek felsőtestébe anélkül, hogy láttátok volna?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, nemrég kezdtem el kung fu órákat venni, és azóta folyamatosan az 50 év körüli mester felsőtestére gondolok éjt nappallá téve. Arra is gondoltam, hogy megkukkolom az öltözőbe. Szerintetek mit tegyek? Nem tudok úgy élni, hogy nem láttam alsónadrágban.
2013. nov. 4. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

:D


Ez tetszik. :)

Hát engedj a vágyaidnak, nincs ebben semmi rossz. :)

2013. nov. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! Az a baj, hogy nagyon félek, hogy lebukok. Biztos nagyon haragudna rám és lehet hogy az edzéseire se járhatok többet. :/
2013. nov. 4. 18:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Én capoeira-zok és az én mesteremnek is nagyon jó a felsőteste, csak mert nyáron elég sokat lehetett látni mert csak egyszerű térdnadrágban volt, de mégsem vagyok igazán oda érte még a testéért sem nagyon, mert van egy srác aki 3 éve csinálja már ezt, és időnként van hogy az ő csoportjukkal edzünk, és nem egyszer beszélgettünk már, meg minden és ő vele is gyakoroltunk edzések után mert az apja volt gondnoka a kultúrháznak és akármeddig bent maradhatott ha épp nem volt már senki betéve aznapra, sőt még egy edzőpályán is gyakoroltunk amikor még jó idő volt mert nálunk ilyen is van hogy este 9 ig használható az egyik iskola sportpályája, többnyire futóknak adják ki meg egyéb magánembereknek, fizetni csak csoportoknak kell ha 3 személynél több megy oda, de tőlük is csak pár száz forintot kérnek el, maximum. de ez lényegtelen.

Nos a srácba teljesen szerelmes vagyok, igaz csak külsőre, mert a modora nem jön be nekem, bár kedves de nem olyan mint az én ideálom belsőleg, neki is van barátnője, ő aerobikozik, de sokszor jön ki velünk, vele is nagyon jóba vagyok, sokszor lógok vele ha úgy adódik.

2013. nov. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is bejön a sensei, én már meg is kukkoltam.
2013. nov. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én láttam is,gyakran dobta le a pólóját nyáron.
2013. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!