Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Harcművész fekvőtámasznak...

Harcművész fekvőtámasznak (vagy nem tom mi a neve) mi a hatása?

Figyelt kérdés
Pár perc alatt jól le lehet izzadni, főleg hasban érzem, de van valami értelme? És fekvőtámasztartás bütykökön jó arra, hogy keményedjen vagy csak fárasztom az izmaim?
2013. júl. 21. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Öklön fekvőtámasz csak abban más, hogy mélyebbre le lehet menni, és keményíti a bütykeidet, de egyébként teljesen ugyanaz :)
2013. júl. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Harcművész fekvőtámaszról linkelne valaki videót?
2013. júl. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sima fekvőtámasz, csak nem tenyéren, hanem öklön, csak a kérdező furán fogalmaz :)
2013. júl. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ja oké. köszi.:)
2013. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha rosszul ütsz ütésbe nem fájudl meg annyira akezed és még tudod szorni tovább öket ennyi
2013. júl. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

úgy érzem senki se értett meg. Bütykön nem fekvőzök, hanem fekvőtámasz tartásban vagyok perceken keresztül, úgy megizzaszt mintha sprintelnél, sima fekvőn már túl vagyok egy ideje :) abból az erőnlétemnek megfelelő nehézséűt csinálom.


Harcművész fekvőtámasz (asszem ez az): támasz de a könyököd és az alkarod a földra, a két könyök között kb 10 centi távolság majd nyújtsd hátra a lábad, a talppárnák vannak lennt. Feszítsd a derekad, legyen egyenes a hátad és maradj ebben a pozícióban! :D van aki fél percig se bírja, egy idő után elkezdesz izzadni mint a ló és remegsz :) én szeretem mert nagyon megdolgozza a hasat (nem szabad semmi másnak leérnie a földre) illetve valahogy az ember akaratereje és kitartása is fejlődik, csak nem tudom izomépítés / erősítés szempontjából van-e értelme?


Szóval a kérdésem továbbra is nyitott :)

2013. júl. 21. 18:50
 7/11 A kérdező kommentje:
és bocs hogy állandóan félregépelek :(
2013. júl. 21. 18:51
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem a statikus hídtartásról (plank) beszélsz véletlenül??

A leírásod erre illik.


[link]

2013. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De igen :) csak az a baj h nem ír róla semmit.
2013. júl. 21. 20:43
 10/11 anonim ***** válasza:

jaa. így már más.


Ez egy király törzsedzés.Ha 1,5 perc fölé mész akkor válts át a Superman fekvőtámasz felső pozíciójának kitartására. http://www.youtube.com/watch?v=QTvkVbTvOHM


Én most ezt csinálom. Rekord: 2x30 másodperc

2013. júl. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!