Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha nem akarok versenyezni,...

Ha nem akarok versenyezni, harcművész lenni, csak meg akarom magam védeni, arra jó lesz a baranta? Vagy valami másféle önvédelem?

Figyelt kérdés
15/F vagyok és nagyon alacsony,ha számít ez valamit.

2013. jan. 11. 13:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Tehát nem akarok versenyekre járni,harcművész lennni,csak meg szeretném védeni magam.Önvédelemre jó a baranta?
2013. jan. 11. 13:57
 2/5 anonim ***** válasza:
A baranta semmire sem jó, legfeljebb hagyományőrzésre.
2013. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ez egy küzdősport,nem?Ezzel nem tudom megvédeni magam?
2013. jan. 11. 16:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyira kevéssé ismert és szokatlan,hogy szerintem nem valami nagy színvonalon oktathatják,az pedig nagy hátrány..
2013. jan. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Küzdősport? annak is kevés, harcművészet? Na ne vicceljünk, hagyományőrzés? Ahogy hallottam annak is az alja. Önvédelem? pffff. Egy Vukics nevű ürge összegyűjtött dolgokat különböző néphagyományokból összeragasztotta sárral és eladta, mint nagy nemzeti harcművészetet mivel jó érzékkel ismerte fel az üzleti lehetőséget. De attól még semmiféle harci értéke nincs.
2013. jan. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!