Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Slavia 630 segítséget kérnék!?

Slavia 630 segítséget kérnék!?

Figyelt kérdés

Most tervezek venni egy új léghengert Slavia 630-hoz, ugyanis távcsősín maratás közben átlukadt a henger fala...


A kérdésem az lenne a hozzáértőkhöz, hogy megéri-e az alábbi léghengert megvennem, ugyanis látom, hogy a felhúzókar a henger aljánál már eléggé bevágta, pár mm mélyen, ez vajon mekkora probléma, és meddig bírja még? Ha azt nézzük, hogy régi gyártmányból van, akkor valószínűleg eltart még jó sokáig?


Lehet ebből a mély bemaródástól valami kotyogás avgy egyéb probléma?


[link]



2013. okt. 31. 10:01
 1/3 anonim válasza:
ezt így innen senki nem fogja tudni megmondani neked szerintem
2013. okt. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én megmondom. Ha van még kb 2mm-es fal a bevágás alatt, akkor kiszolgál téged. Hegesztesd ki, csiszoltasd le.


Kicsit értetlenkedve nézek magam elé: "ugyanis távcsősín maratás közben átlukadt a henger fala"


A távcsősínt felül szokás marni, nem az alján. Ez hogy sikerült?

2013. nov. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem nem hozzá értő csinálta és felül belekapott a javába és kilyukasztotta.

10.000-15.000 ért tudsz venni egy másikat, nem tudom mennyi a henger

2014. máj. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!