Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik az a harcművészet,...

Melyik az a harcművészet, amiben legkönyebben küldhetem földre az ellent?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy például hajlat-kihasználás meg különbféle dobások,esetleg lefogások.. és viszonylag jól,sok helyen oktatják

2013. okt. 15. 21:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
birkózás,MMA
2013. okt. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem ilyensmire gondoltam,én valami Aikido -szerűt szeretnék,amivel könnyen földreteríthetek ellenfeleket
2013. okt. 15. 21:24
 3/20 anonim ***** válasza:
BJJ
2013. okt. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

mindenki ezekkel az egzotikus és miegyéb harcművészetekkel jön...

érdekes csak karatézom, de az viszont nagyon jól megy.

eddig még nem volt ember aki egy mawashi geritől állva maradt volna, leültek a földre, mint az ovisok játék közbe...

2013. okt. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/watch?v=WklnTwpUTp8 ez tökre tetszik,de én nem bírnám így felemelni a lábam,és ebben csak az tetszik hogy rúg,imádom a rúgásos harcokat
2013. okt. 15. 21:33
 6/20 anonim ***** válasza:
pedig ez alap rúgás. Kezdj el erősíteni lábra meg nyújtani
2013. okt. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Birkózás, szabadfogás és kötöttfogás egyaránt.

Magyarországon jól oktatják.

2013. okt. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 aikiboxer ***** válasza:
75%
Csatlakozom a fentiekhez: birkózás, judo, BJJ. Az ilyen balettozást felejtsd el -- a videón is látszik, milyen könnyű egy ilyen rúgást levédeni (amelyet egyébként bemelegítés és nyújtás nélkül, szűk farmerben, csúszós avaron soha életedben nem fogsz megcsinálni...). Ha meg ütni-rúgni akarsz, akkor boksz, kick-box, thai box vagy savate (franciabox).
2013. okt. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
ja, ha rúgni akarsz véletlenül se menj taekwondora vagy karatéra mert direkt szarul fognak rúgni tanítani meg olyan rúgásokat amik kivitelezhetetlenek
2013. okt. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Jó dobásokat tanítanak a japán ju-jitsu-ban is. Aikido-val is próbálkozhatsz, bár nem tudom Magyarországon hol oktatják jól.
2013. okt. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!