Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen küzdősportot /harcművés...

Milyen küzdősportot /harcművészetet válasszak (Pécsett)?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, korábban nem sportoltam és asztmás vagyok, éppen ezért az erőnlétem nem túl fényes. Szerintetek ez akadály? Meg akarok erősödni és tapasztalatot szerezni, viszont félek, hogy ki fognak nevetni és hogy nem fogok tudni lépést tartani a többiekkel, szóval fontos lenne a jó társaság, de nem csak "ellenni" szeretnék. Ha ez nem túl jó ötlet akkor mit tudnátok ajánlani? Nem tudom, mennyire lényeges, de van rajtam egy kevés felesleg, esetleg adjam le előbb, és csak utána kezdjek el járni valahova?

Tudom, sok a kérdés, de nagyon nehéz így, teljesen kezdőként, úgyhogy akinek van tapasztalata kérlek segítsen, köszönöm:)



2013. okt. 10. 21:04
 1/3 MrSenki válasza:
Szia :) én a wing tsun kungfut javasolnám...Különösen erős fizikumot sem igényel és viszonylag egyszerű mozdulatokból áll :D Ha érdekel bővebben írj privit :)
2013. okt. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Jó pár éve Aikidozóm itt Pécsen. Amikor elkezdtem, 90 kg felett voltam és elég ügyetlen. Most 60 kg körül vagyok és már elég jó a mozgáskoordinációm. Ezt az edzéseknek is köszönhetem. :)

Amúgy egy jó társaság van itt, támogattak a fejlődésben. Mert mindenki ezt kapta az elején, kezdőként nálunk. Ezt is adja tovább. :)

Aikidoban mindenki a saját üteme szerint fejlődik, és ez tiszteletben tartjuk. Ebben is segít a saját élmény, amit kezdőként tapasztaltunk. :)

Látom, hogy van benned egy elhatározás, ez nagyon sokat segíthet egy harcművészeti úton, bármit is választasz. :)


Kiss Miklósnál (4 dan) eddzem, Kertvárosban. Gyere el, nézd meg, ha szimpatikus próbáld ki. :) A blogunk: [link]

2013. okt. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 aikiboxer ***** válasza:
Ismerek egy nagyon jó pécsi judo mestert, ha érdekel a judo, írj rám. :)
2013. okt. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!