Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki milyen harcművészetekkel...

Ki milyen harcművészetekkel foglalkozik és miért azzal?

Figyelt kérdés

2013. okt. 11. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
kyokushin karate, régen taekwondo ment, meg ketrecharc, ma már inkább csak néha lenézek edzeni oszt csá...
2013. okt. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én shito-ryu, kb. 10 évig. Imádtam, sok év kihagyás után szeretném újrakezdeni, de ahova költöztem nincs, csak shotokan. Marad a futás, meg itthoni mozgolódás.
2013. okt. 11. 17:19
 3/5 aikiboxer ***** válasza:

Kezdetben pár év shito-ryu, majd egy kis kendo, azóta aikido, mellette egy kis judo cross training és most bokszolok már vagy négy éve.


Ha újrakezdhetném az egészet, ovis koromtól kezdve birkóznék, majd 10 éves kortól bokszolni kezdenék mellette, és felnőtt koromban kezdenék aikidózni.

2013. okt. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A shito-ryu- nak melyik vonalát csináltad? Én 5 évig Hayashi, 5 évig Ishimi, de nekem jobb volt az Ishimi. Ha újrakezdeném pár év karate után mindenképp a Jeet-kune-do-val folytatnám, mivel nagy Bruce Lee rajongó vagyok. Vagy wing-tsun, bár annak is több ága van.
2013. okt. 11. 19:17
 5/5 aikiboxer ***** válasza:
5 év Hayashi. :)
2013. okt. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!