Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miben, hogy fussak télen úgy,...

Miben, hogy fussak télen úgy, hogy ne fázzak meg?

Figyelt kérdés
Futás közben, ahogy veszem a levegőt (ami ugye hideg) mindig megfájdul a torkom. Ezzel lehet vmit kezdeni vagy törődjek bele? :)
2013. okt. 12. 22:54
 1/7 aikiboxer ***** válasza:
Nekem se megy az orron át légzés... Én kapucnis pulóverben futok, az úgy pont jól melegen tartja a nyakamat-fejemet. De fagyban inkább lemegyek a mélygarázsba ugrókötelezni.
2013. okt. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha beállnak a minusz fokok, én sem futok, nem egészséges a torok miatt.

viszont van egy nagyon jó szobabiciklim, azt szoktam ilyenkor tekerni...

2013. okt. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy maratonon szeretnék indulni és nem túl kellemes, ha állandóan beteg vagyok. Egyébként az orromon veszem a levegőt, de a levegő akkor is a torkomnál megy le és megfázok ugyanúgy.
2013. okt. 12. 23:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Én fagyban terroristasapkában bringázok, rohadt jó találmány. Teljesen melegen tartja a pofámat és nem direktben a fagyos levegőt szívom be.
2013. okt. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó ötlet. Van olyan sapim, ki is próbálom. Köszi :)
2013. okt. 13. 06:56
 6/7 aikiboxer ***** válasza:
Ha maratonra készülsz, akkor fuss futópadon konditeremben. Nem teljesen ugyanaz mint a mezei futás, de ott rendesen tudsz edzeni, mérni a távot, sebességet, és nem fagy le a torkod.
2013. okt. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam már vele, de nem városban lakom és suli után nincs időm sehova menni, ennyi tanulás mellett ez a kis futóidőm is csoda. Szóval csak a kinti hidegben való szaladgálás van.
2013. okt. 13. 12:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!