Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék?

Hogyan fogyhatnék?

Figyelt kérdés

Jelenleg 170 centi vagyok, és 60 kg. Fogyni szeretnék, aztán később izmosítani. Mi a leghatékonyabb mozgásforma fogyásra?

Körülbelül 5-7 kg fogyást szeretnék, ehhez milyen diéta szükséges, és melyik mozgásformát ajánljátok leginkább, amivel zsírpárnákat égetni lehet?

Köszönöm!


2013. okt. 8. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

szálkásító diéta legyen, emelt fehérjebevitel kevés szénhidráttal.

ezekből kellene összerakni az étrendet:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.


Heti minimum 3-4 , 40-50 perces aerob edzés is kell, pl kocogás, bicaj, lépcsőzés, stb.

Mellé mehet az erősító edzés is, súlyzós vagy saját testsúlyos.


De ilyen adatokkal szerintem nem kellene fogyni még ha nő vagy is, ha pedig férfi akkor pláne nem.:)

2013. okt. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Lehet, hogy nem tűnik soknak, de nem vagyok megelégedve vele, hájas vagyok, plöttyedt, nyoma sincs izomnak meg feszességnek. Ráadásul az állóképességemet is elveszítettem, volt egy nyakcsigolyasérülésem, ami miatt abbahagytam minden sportot, amit addig űztem... És genetikailag kódolva hízékony alkat vagyok.

2013. okt. 8. 19:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy nyoma sincs az izomnak. Előbb én próbálnék izmot felszedni és utána szálkásítani.
2013. okt. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!