Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jumbo Professionalt iszok...

Jumbo Professionalt iszok edzésnapokon, ha edzés után iszom meg az egész adagot, akkor mehet fölösbe valamennyi az adagból?

Figyelt kérdés

Jumbo Professionalt iszok elvileg edzés után kell elfogyasztani a napi 1 adagot, ugye az 3 "jumbokanál". (162g)

Azt halottam, hogy ha így szedem, akkor a testembe nem szívódik fel teljesen az egész adag, így az illemhelyen a fel nem szívódott por fölösbe megy? ez így lehet?



2013. okt. 8. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyit mérj ki belőle, hogy edzés után testtömeg x 0,5g legyen a fehérjemennyiség. Tehát ha vagy pl 60 kg, akkor edzés után neked kell 30g fehérje, ami 100g (2 adagoló kanál) jumbo prof-ban van meg.
2013. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
80kg vagyok 80x0.5=40 és az kb 130g akkor 2 és fél kanállal kell edzés után? mert most úgy csinálom h 1 kanál edzés előtt és 2 kanál edzés után.
2013. okt. 16. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:
edzés előtt nem kell. Edzés előtt szilárd kaja menjen 1,5 órával. Edzés után meg mehet a 2,5 kanál.
2013. okt. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Még lenen az a kérdésem,h 80 kg vagyok ugye és tömegeléskor a testem 2x-esét kell bevinnem fehérjéből(g) ban? 2x80=160g fehérje naponta?
2013. okt. 24. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. okt. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!