Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázzná ezt az...

Valaki elmagyarázzná ezt az egész fegyenc edzés témát?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk van ez 2-3 edzösorozat akkor magamnak kell kiválasztani 2-3 gyakorlatot a fizikai állapotomhoz függöen?
2011. dec. 19. 20:44
 1/6 dirtboy ***** válasza:

én úgy tudom a könyvben van edzésterv is ahol le van írva mit kell csinálnod.

javíts ki ha tévednék.

2011. dec. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Felvan sorolva hat testrészhez 10 gyakorlat,csak nem vágom,hogy akkor magamnak kell kiválasztani,ha mondjuk a veterán edzésterv szerint járok el.
2011. dec. 19. 20:55
 3/6 dirtboy ***** válasza:
a fene se tudja mi van leírva abban a könyvben,ha nem válaszolná meg senki akkor írd be a keresőbe mert volt már jó pár fegyencedzős kérdés, talán találsz rá választ köztük.
2011. dec. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Végig kell menned a 10 lépésen. Tudod az edzéstervet nem középen kezdjük. Van ismerős aki a fekvőtámaszt a 7. lépésnél kezdte fél év alatt ugyan ott tart én 5 hónap alatt utolértem é ez a lépés se fog 5-6 hétnél tovább tartani. Úgy, hogy én volta az alacsonyabb erőszinten. Persze nekem a kettlebell is sokat dobott.
2011. dec. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ha megvan a könyv, akkor olvasd el. Felteszem, le van írva benne...
2011. dec. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 lulu77 ***** válasza:
A 2-3 edzősorozat azt jelenti, hogy 1 gyakorlatból csinálsz 3 sorozatot.. Szóval az első edzéseid úgy fognak kb kinézni, hogy csinálsz 2 bemelegítő sorozatot, majd aztán mondjuk 3*20 db falnál fekvőt.. Ez volt 1 napi fekvő edzésed. ÉS eleinte nem ajánlott a veteránnal kezdeni, írja is a könyv ha olvastad.. Ha nem ez volt a kérdés akkor próbáld újra, szívesen segítek ha tudok..
2011. dec. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!