Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi az a fegyenc edzés?

Mi az a fegyenc edzés?

Figyelt kérdés
Az a kérdés hogy ez az edzés konkrétan mit takar , stb...??
2011. aug. 29. 18:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%
szerintem ez a szappan elejtési rész
2011. aug. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
jó is hogy mondod... elfelejtettem kérni hogy csak értelmes válaszokat várok!
2011. aug. 29. 18:28
 3/19 anonim ***** válasza:
3%
ez az amikor az emberek csicskák hozzá, hogy lemenjenek egy qrva konditerembe, és otthon akarnak edzeni saját súllyal, és azt hiszik majd ettől qrva izmosak lesznek
2011. aug. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
és persze hozzá értőket
2011. aug. 29. 18:31
 5/19 A kérdező kommentje:
mondjuk ez hogy hol edz szerintem lehetőség kérdése is ...:D de akkor azt mondod hogy az csak a szimpla othon edzés?
2011. aug. 29. 18:32
 6/19 TOMAtm ***** válasza:
85%

ez ilyen saját súllyal végzett edzés.tolódzkodás húzodzkodás fekvőtámasz ilyesmi.erőnléthez nem rossz,de messze van látványra egy konditermes edzés eredményétől.szerintem tűzoltóknak meg ilyen harcművészeknek tök jó,hasznos dolog.

de nem kell összekeverni a testépítéssel,nem arról szól h kurv*izmosak lesznek,hanem h a meglévő izomzatuk,injaik erősödnek meg.mindekettőnek megvan a saját értelme,a fegyencedzés állóképesség és erőnövelés nem pedig erő és térfogat mint a testépítés.

2011. aug. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

A fegyencedzés egy nagyon jó és szép dolog DE! Van benne jó pár oldalnyi hülyeség, ami konkrétan tiszta üzlet, az a lényeg, hogy lehúzza a testépítést. Ezért van az, hogy a testépítők (jogosan) szidják magát a könyvet és annak használóit.


A fegyencedzés ad egy jó, szálkás izomzatot, de ez egy átlag sportoló (pl egy tornász vagy úszó) izomzatának felel meg. A fegyencedzéstől 70 kg-san nem leszel kétajtós szekrény, és hatalmas bicepszed sem lesz, csak a kondis edzéstől. Viszont elég jó erőnlétet és állóképességet ad, és mind a naturalitás, mind az eszköznélküliség mellette szól. De ezzel túlságosan látványos izomzatot nem fogsz elérni, ahhoz megfelelően felépített konditermi edzésterv és szigorú, fehérjedús táplálkozás szükséges.

2011. aug. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
Egy szar könyv ami tartalmaz egy jó edzésprogramot saját testsúllyal. Kevéssé tér ki a technikák precíz kivitelezésére, de a Pavel-féle Meztelen harcossal elég jól lehet ötvözni. De ha testépítő álmaid vannak ez ne megfelelő neked, ezeket a programokat egy teljesen másik világnak találták ki.
2011. aug. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

fegyencedzés= olyan eszközökkel történő edzés, amelyek egy börtöncellában is rendelkezésre állnak. Ergo ezek többsége a testsúlyra alapul.


nem olvastam a könyvet, csak hallottam róla. viszont testépítettem vagy 8 évet, és azt kell mondanom a "fikagépeknek", hogy a mai konditermi átlag színvonalát messze meghaladó fizikumot lehet kiépíteni saját testsúlyos edzéssel. nem leszel akkora, mint egy versenyző, de a hobbisták szintje simán elérhető.

2011. aug. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a mindenkinek a hozzászólását ! Igaz a vége fele van némi ellent mondás de úgy érzem a lényeget meg értettem ! Minden jót!
2011. aug. 30. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!