Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ebben a korban ez mennyire...

Ebben a korban ez mennyire számít gyorsnak ez a teljesítmény?

Figyelt kérdés

60m: 8.50 mp(ez májusi eredmény)

100m: 13.77 mp(2 hetes)

200m:29.00 mp(2hetes)

13/F

8.-os vagyok,nyáron töltöttem a 13-at az osztály nagy része majdnem egy évvel idősebb nálam,mégis én vagyok a leggyorsabb.De lehet , hogy az én osztályom a lassú:DEbben a korban ez mennyire jó eredmény?


2013. okt. 5. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
jó eredmény...kb én is ilyen eredményekkel futottam , amikor ilyen idős voltam mint te.
2013. okt. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En 7.-ikben 12.57-et futottam 100-on,de akkor mar egy eve benne voltam a suli atletikacsapataban es rendszeressen jartam edzesre + otthon is edzettem. Dolgozz ra ha szeretsz futni,lehet ez meg jobb is :) , de azert-tegyuk hozza-nem vagy lassu.
2013. okt. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De hogy tudnék erre gyurni? :D szeretek futni amúgy;)de ha lenne nálam gyorsabb akivel ttudnek futni lehet becsusszana az 13:00 alá mert húz magával a gyors ember..egyébként a2. 50 m az erős nálam :)
2013. okt. 5. 23:59
 4/6 A kérdező kommentje:
Nemtudom magssag mennyire számít de 173cm és 63kg vagyok
2013. okt. 6. 00:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Szamit a magassag de azon nem tudsz valtoztatni ugyhogy az mindegy.Nezz korul a neten vannak jo edzestervek minden tavra,neked (szerintem) futnod kellene rovid tavokat ismetlessel,valamint a labizmokat erositeni (ha sprintre szeretnel dolgozni). Vannak erre egyszeru modszerek de en mar nem emlekszem az edzestervunkre-arra emlekszem hogy neha hozzank kotoztek egy kamiongumit s azzal futottunk azthiszem 8x100m,az tetszett :D . Nezz korul a neten! Vagy beszelj a tesi tanaroddal,mond meg neki hogy teged foglalkoztat ez a tema s esetleg allitson neked ossze egy edzestervet!!
2013. okt. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az én tesitanárom egy bamba f@asz xD majd megnézem neten ;)köszi megy a pacsi :D
2013. okt. 6. 11:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!