Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan védhetem meg magam...

Hogyan védhetem meg magam lányként?

Figyelt kérdés

19-20 évesen hogy védhetem meg magam, hogy ne erőszakoljanak meg, ne raboljanak ki, ne verjenek meg?

Egyik nap este értem haza, és leszólított egy pasas. Erre megijedtem, fogtam a táskámat, és futni kezdtem. Olyan gyorsan futottam, ahogy még soha eddigi életem során. Azt hittem már lehagytam, de hátra néztem és láttam, hogy fut utánam, ezért hazáig sprinteltem. A házunk előtt hangosan kiabáltam segítségért, mert féltem hogy utolér, és nem hiszem, hogy jót akart. Senki nem jött ki, egyedül a mamám nyitotta ki gyorsan az ajtót, a szomszédok nem csináltak semmit.

Nos, nem ez az első eset, amikor bántani vagy kifosztani akarnak, csak eddig mázlim volt.Elbújtam vagy jött egy ismerős. Nem egy jó környéken élek, nem vagyok gazdag se, és nem mindig lesz ott mellettem egy kedves ismerős se. Félek, hogy egyszer nem sikerül elfutnom. Járjak valami önvédelmi edzésre vagy mit csináljak? Hétvégén inkább már ki se merek mozdulni, hétköznap viszont muszáj.


2013. szept. 29. 23:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A spray amúgy sem az igazi, gázrevolver felváltva megtöltve szintetikus és paprika patronnal 2 lövés/fővel használva és megfelelő közelharc ismeret illetve edzettség a sprintekhez a minimum.
2013. szept. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!