Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányként hány kilós egykezes...

Lányként hány kilós egykezes súlyzókat vegyek?

Figyelt kérdés

A problémám, hogy minden szettben, van 0,5kg-os tárcsa, ami szerintem tök felesleges.... és úgy hallottam, hogy minél kevesebb súlyt jó "felszerelni" a rúdra.


Hát akkor hány kilósat vegyek, hogy jól kijöjjek?



2013. jan. 29. 10:59
 1/5 dirtboy ***** válasza:

2x15kilós

szerintem jó ha jól elvan osztva a súly,ha olyat veszel minél viszonylag nagyok a tárcsák akkor 1kilósokat szerintem érdemes venni,az úgy sem drága.

2013. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és azt elfelejtettem, hogy ugye a rúd két végére egyenlő arányban kell felrakni a súlyt, tehát ha 1 darab egykezes rudat nézünk akkor 2x1, 2x2, 2x3 mondjuk ez 12kg, így jó?
2013. jan. 29. 11:16
 3/5 dirtboy ***** válasza:

igen úgy kell de 3kilós súlyzót nem igen árulnak,még kettest sem nagyon.

1,25 és 2,5 szokott lenni. 2,5után meg 5kilós jön.

2013. jan. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dirtboy ***** válasza:
ja és az amit írtál csakugyan 12kiló de nem csak a súlyt kell számolni mert a rúdnak is van súlya.arra számolhatsz 2kilót mert kb annyi egy egykezes de a hosszától is függ persze.
2013. jan. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm! :)
2013. jan. 29. 11:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!