Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez az "edzésterv" kezdő...

Ez az "edzésterv" kezdő lányként jó?

Figyelt kérdés

2 vagy 3 napot szoktam menni egy héten, mindenből 3x12 megy:

-Lehúzás csigán tarkóhoz, lehúzás állva hajlitott karral melltől derékig + ugyanez fordítva

-Combfeszítő + hajlító lábgép, combtávolítás/közelítés lábgépen, állóvádli(3x35)

-hasprés(3x30), lábemelés ferdepadon 3x15, 3x12 'hasgép'


Remélem érthető sajnos nem tudom a gépek pontos nevét.Igazából csak azért csinálom, hogy mozogjak valamit mert amit kiskorom óta sportoltam azt abba kellett hagynom, amúgy nem élvezem de mivel nagyon vékony vagyok nem akarok aerob féle mozgást csinálni. De ha már elkezdtem akkor igyekszem normálisan ..tudnátok segíteni, hogy milyen gyakorlatok kellenének még? Az étkezésre igyekszem odafigyelni(még szülőkkel élek, és munka ill. egyetem miatt sokszor 8kor elmegyek és csak 10re érek haza).


2013. ápr. 15. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
9%
kezdő lányként? nemrég operáltak át?
2013. ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem annyira jó ez. Teljes teste kellene edzeni, tehát minden izomcsoportra dolgozni egy-egy gyakorlattal. Tehát kezdőként 2 hónapig 3 napos teljes testes edzés kellene. Itt találsz jó edzésterveket:

[link]

2013. ápr. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!