Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha valaki egy kicsit hurkás,...

Ha valaki egy kicsit hurkás, tényleg nem vészes de a kondija emellett egész jó akkor focizni elmehet?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy az edzések folyamán egyre jobb és jobb lennék? A táplálkozásommal nincs baj (édességet és szemét kajákat nem eszek), a foci nagyon érdekel, nagyon szeretem csinálni, de nem nagyon merek elmenni edzésre, mert oda azért mégse kezdők járnak már az én koromban és nemtudom hogy fogadnának. És mondjuk ha eljárnék edzésekre lehetne olyan izmos testem egy pár év alatt, mint a híres focistáknak? Vagy legalább a hasizmom stb. látszódnának? Kitapintani így is kilehet, de nem látni. De mielőtt valaki félreérti: NEM EZ AZ ELSŐDLEGES CÉL!!!!! hanem az, hogy minél jobb focista legyek!!!
2009. nov. 6. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Ember!

Minden attól függ, hogy hány éves vagy.

Ha 12-14 akkor igen, menny el edzésekre, és xard le a töbiieket

Ha 14-16 necces, attól függ milyen társaságba kerülsz

16 fölött felejtsd el a többiek ilyenkorra már úgy futnak, meg úgy cseleznek, rógnak, hogy nincs esélyed felvenni a ritmust.

Felejtsd el azt is ha focizol akkor Beckham tested lessz!

Koma arra edzeni is kéne!

Felűlések rengeteg, súlyzózás stb....

A profik nem csak futkorásznak a pályán, hanem az edzóteremben is kondiznak rendszeresen, és komoly edzésterv alapján.

2009. nov. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nagyon eltökélt vagy , bizonyára be tudod hozni a lemaradást, de sosem leszel olyan jó mint aki már 8 éves kora óta focizik
2009. nov. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!