Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 2x pilates es 2-3x...

Heti 2x pilates es 2-3x kardio mozgas? 19/L

Figyelt kérdés
egy 2-3 kg-t szeretnek fogyni es enyhe dieta mellett ez mellett a 2 mozgasforma mellett dontottem,formazni is szeretnek es a hasam a problemas teruletem, szerintetek hatasos lenne?
2013. szept. 16. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez majd a diétádtól függ nagyobb részben, ha kalória mínuszban leszel, akkor fogyni fogsz. De nem tudod irányítani a zsírleadás helyét, sajnos ez nem így működik. Genetikailag eldöntött, hogy ki, honnan, milyen ütemben ad le zsírt.
2013. szept. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
csatlakozom, kajától függ. egy példa: az én pilates tanáromnak is van a hasán, és a csípőjén felesleg, pedig heti minimum háromszor tart pilatest (ott, ahova én járok, meg még lehet, hogy több helyen is), valamint egy csomó egyéb edzést, mint szobabiciklizés, zumba, vízi torna, súlyzós edzés, aerobik, stb. mégis.
2013. szept. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!