Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A vádli gyakorlatoktól megvast...

A vádli gyakorlatoktól megvastagodhat a vádlim? L19

Figyelt kérdés
Feszesítés céljából csinálom, hogy ne legyen plöttyedt. Megvastagodhat a gyakorlatoktól? Nem szeretnék férfi lábakat :)
2013. szept. 8. 23:52
 1/6 Osynho ***** válasza:
Azért neked sokat kell még olvasnod. :D Szerinted a lábad mitől lesz feszes? Segítek: az izomtól :) Tehát izmosodni fog a lábad, ha rendes a táplálkozásod és jól edzel. Férfi lábad meg sok évnyi élsportoló életmóddal és koxolással lenne, magától egyik napra a másikra nem fog megduzzadni.
2013. szept. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tényleg sokat kéne, mert fogalmam sincs ezekről a dolgokról :) Nem szeretnék izmokat növeszteni vagy kockás hasat és hasonlók, hanem tényleg csak feszesedni. Tehát akkor tornázhatok bátran és nem leszek gorilla? :)Az esetemben oda kéne figyelni a kajára is? Fogyni nem szeretnék.
2013. szept. 9. 00:06
 3/6 Osynho ***** válasza:

Ha akarnál se lehetnél gorilla. :) Én sok éve edzek, odafigyelek a táplálkozásomra (bár az utóbbi 1 évben nem eléggé), de még így se vagyok nagydarab. Egy nő meg még kevésbé lesz az.


A tornázás alatt nem tudom mit értesz, de a súlyzós edzés a leghatékonyabb a céljad elérésére.


Igen a kaja a legfontosabb az egészben! Nem csak a sport miatt, egyébként is fontos dolog. Majd jönnek páran és tanácsot adnak ezügyben is. :)

2013. szept. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Soha nem lesz férfi lábad pár vádligyakorlattól, ettől ne félj. Egy nőnek nagyon nehéz izmosodni, kox nélkül soha nem leszel túl izmos, mivel a nők kb 1/25 annyi tesztoszteront termelnek, mint a férfiak. Alaptalan a félelmed, eddz nyugodtan, akár nagyobb súlyokkal is és persze nem ártana mindenre edzeni.
2013. szept. 9. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor olvass sokat. Dolgozni is úgy mész be, hogy fingod nincs, mit kell csinálni, de elkezded? Vagy mondjuk vizsgára, dolgozatra, gyakorlatra?
2013. szept. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! :)


Wash! Azért, mert nem tudom, hogy kell edzeni vagy testet formálni az nem azt jelenti, hogy az élet minden területén tudatlan vagyok. Nem mindenkinek az élete része az edzés és most se szeretném ennek szentelni minden szabadidőm. Pusztán tájékozódni szerettem volna és itt egyszerűbbnek tűnt, mint felcsapni egy anatómia könyvet.

2013. szept. 9. 08:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!