Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel lehet változtatni a...

Mivel lehet változtatni a vádli formáján?

Figyelt kérdés

Tipikus lányos kérdés,és igen,én is lány vagyok.

Nyilván hogy zsírból fogyással,izomból pedig azzal hogyha a lehető legkevesebbet használjuk(bár ezt lábtörésen kívül nem tudom hogy hogyan lehet elérni),nekem viszont a genetikával van gondom.

Tudom hogyha örököltem akkor nem lehet belőle fogyni,inkább csak más formát szeretnék adni neki.

Fogytam a combomból és sokkal feszesebb lettem,de így szemből nézve olyan mintha a vádlim majdnem olyan vastag lenne mint a combom.

Ha tudtok valami olyan gyakorlatot amivel más formát lehet adni neki és nem kell konditerembe menni hozzá légyszi írjátok le!



2013. aug. 7. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
az nem lehet,hogy inkább a combod itt a probléma nem a vádlid?
2013. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért lenne a combom a probléma?
2013. aug. 7. 14:51
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudod átformálni a vádlid. Az izmok tapadási pontjai adottak, nem tudod leszedni a csontról és máshová tapasztani. A zsírt tudod leadni, de azt sem helyileg, mivel helyi célzott zsírleadás nincs.
2013. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ha elolvasod ott van hogy ezeket tudom.

Az a gondom hogy vastagabb vádlit örököltem,a családban szinte mindenkinek centire egyforma,csak az változó hogy zsíros vagy izmos.

Ha elolvasod akkor nem a fogyást kérdeztem hanem azt hogy meg lehet-e változtatni valahogy a formáját,mondjuk nyújtással hogy ne tűnjön majdnem olyannak mint a combom.

2013. aug. 7. 15:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elolvasod, amit írtam, akkor rájöhettél volna, hogy nem tudsz változtatni a formáját, pont ezt írtam le!
2013. aug. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ha ekkora gond ez,akkor jövő tavasszal a szoknyás időszak előtt,elmész a plasztikai sebészhez,és feltölteted itt-ott egy kicsi macrolane-val a vádlid.

ez kb fél-1 év alatt szívódik fel és ha nem az a gondod,hogy a bokától induló vastag tömb a vádlid,hanem mondjuk túl magasan tapad,akkor ezzel a módszerrel lehet valamilyen szinten formálni a dolgot évi 6 kilóért kb.


de a logikus megoldás szerintem az lenne,ha felépítenéd hozzá rendesen a combod és javulna az egész láb aránya.

2013. aug. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkor leírom megint:

a vádlim majdnem olyan vastagnak látszik mint a combom

nem hiszem hogy így plusz feltöltés kéne,hízni viszont nem szeretnék,van rajtam zsír és izom is

2013. aug. 7. 21:29
 8/9 anonim ***** válasza:

akkor tovább barkóbázzunk,vagy küldesz egy képet,hogy elképzelhető legyen a dolog.

maga a vádli mérete,a bokához és a térhez viszonyított aránya,és a vádli és a comb közötti különbség.

e nélkül kb kezd skizoid dologgá válni a kérdésed,főleg,hogy értelmezni se tudtad az előző válaszom.

2013. aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van rajtad zsír. Akkor mi a kérdés? Leadod és lemegy majd vádliról is. Ha pedig az nem zsíros, akkor nem tudsz mit tenni, nem tudod átformázni. Ez van, hiába nem akarod megérteni. Nem támadásból írom, csak rossz olvasni, hogy megsértődsz és nem érted meg, hogy nem lehet mit tenni.
2013. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!