Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás után miért fáj a vádlim?

Futás után miért fáj a vádlim?

Figyelt kérdés
Már futok egy ideje... nem most kezdtem, de most úgy döntöttem hogy 5km-ről megemelem a távot 8-ra. Ezután másnap elkezdett fájni a vádlim (nem izomláz) pihentettem, majd egy hét múlva megint elmentem egy 8-asra, és ugyanúgy fájt. Mi lehet ennek az oka?

2013. aug. 15. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
A 'vádlid' maga az izom. De fájhat ín is, nem? Meg is húzódhatott az izom, én inkább guggolnék ha már láb centrikus edzésről van szó, a maradék időben pedig jógáznék vagy qigongoznék. Nem véletlen..
2013. aug. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Évek óta edzek(kondi) és ugyan ez a problémám, azzal a különbséggel, hogy én már ha bemelegítésként futok 15 percet, másnaptól kezdve 3-4 napig szörnyen fáj a vádlim. Magyarázatot még én sem találtam rá, viszont megoldást igen. Ice power hűtőgéllel kenem be futás után és másnap, 3adnapra semmi bajom. Most még a melegítőkrémjüket fogom kipróbálni futás előtt, hátha használ, bízom bennük.
2013. aug. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!