Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Wink futócipők...

Mit gondoltok a Wink futócipőkről?

Figyelt kérdés
Én ma vettem egyet, 4700 Ft volt leakciózva, és gondoltam, megveszem, mostanság eljárok futni napi szinten, és mégsem a kínai edzőcipőt kéne nyűnöm. Remélem beválik, és nem bánom meg, hogy megvettem.

2013. aug. 25. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de a Wink valójában csak egy forgalmazó, nem gyártó, a termékeik pont hogy kínai cipők, és jellemzően a kínai árukat áruló diszkont áruházakban kaphatóak.


Mondjuk nekem van utcára (nem futásra) Wink sportcipőm, és elégedett vagyok, de nem várok tőle többet, mint más hasonló kínai cipőtől, olyan fél-1 év alatt lesz annyira kopott, hogy megérjen a cserére.


Futásra ebben az árkategóriában szerintem jobb a Decathlon belépő kategóriás Kalenji cipője, ami nálam egy év rendszeres futás után amiatt ment szét, mert erdőben futottam, még csak nem is ösvényen(aszfaltra szánt futócipőről van szó), és átlyukasztotta egy faág. De ha már megvetted a Wink-et, lehet hogy neked beválik, használd addig amíg szét nem megy, szóval a Kalenji-t én legközelebbre mondom.

2013. aug. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, nagyon szépen köszönöm. :)

Google-ba rákerestem, nem sok találatod dobott ki, és ahol írtak róla, ott sem túl pozitívat. :/ Remélem beválik, max egyszer beruházok egy komolyabbra, most ez így hirtelen felindulásból történő vásárlás volt.

2013. aug. 26. 11:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!