Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a dan wesson 8...

Mit gondoltok a dan wesson 8 airsoft pisztolyrol?

Figyelt kérdés
itt a video: http://www.youtube.com/watch?v=T-L3J3-Klw0

2013. aug. 2. 09:06
 1/4 Szergej55 ***** válasza:
Pontos, brutális erejű kétkezes jószág ő. Szerintem a játékok 90%-ára be sem engedik, pont az 500 akárhányas kezdő fps miatt, de céllövészetre, stb.-re marha jó. Nekem a legrövidebb csövű Dan Wessonom van, már az is túl erős, bár én nem bánom, mert játékra egyáltalán nem szoktam járni. Ha szeretnél egy jót lövöldözni, mindenképpen ajánlom, mert hihetetlenül impozáns darab, persze a te döntésed. :)
2013. aug. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt en se jarok jatekokra.csak otthon szoktam lovoldozni az udvaron.amugy van egy airsoft amd65 gepkarabejom.de a dan wessont. Karacsonra neztem ki magamnak. Amugy bocs hogy. Ekezet nelkul irok mert telon nem tom hogy kell
2013. aug. 3. 07:43
 3/4 A kérdező kommentje:
Es hány tõltény hüvejed van?6?
2013. aug. 3. 07:52
 4/4 A kérdező kommentje:
Mennyiert vetted és mijen oldalon?
2013. aug. 3. 07:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!