Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy szeressem meg a sportot?

Hogy szeressem meg a sportot?

Figyelt kérdés
Egyre fontosabbá válik az egészségem, próbálok egészségesen étkezni, de a sportra nem tudom rávenni magam. Azaz, jártam több edzésre, de nagyon féltem a társaimtól, így 1-2 hónap után abba hagytam. Egyedül sem megy, mert úgy nem vagyok motivált. Már az esti kutyasétáltatás is teher.
2013. aug. 24. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyha nem találsz olyan sportot, amit élvezel, akkor szerintem ne nagyon erőltesd, mert egy idő után úgyis abbahagyod.
2013. aug. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem kézilabdára meg hokira jársz, nincs miért félned a társaidtól. Van egy csomó békés sport. Sífutás, jóga, vagy túrázás.. Biciklizés, aerobic.. bármi.

Ne a kifogást keresd, hanem a hozzád illő sportot - biztos, hogy van ilyen!

2013. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sose féltem a sérüléstől, beilleszkedési zavarral küszködöm kisgyerek korom óta, az 1 embernél többtől félek.
2013. aug. 24. 21:20
 4/4 anonim ***** válasza:
hát de nem kell beilleszkedni...ahogy az előző mondja, mehetsz biciklizni egyedül, úszni is, járhatsz az edzőterembe, vagy futni.ezt mind lehet egyedül. de órákra is eljárhatsz, nem kell csapatsport, egy jógán, aerobikon, pilatesen, akármin, is egyedül csinálod a gyakorlatokat, nem kell sehova se illeszkedni, alkalmazkodni. keress olyat, amilyet élvezel. én pl. utálom az ilyen ugrándozós dolgokat, mint az aerobik, ezért járok pilatesre, ami torna, meg bicajozni, meg úszni.
2013. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!