Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem fejlődik a hasizmom?

Miért nem fejlődik a hasizmom?

Figyelt kérdés
17 vok és 70 kg. hetente 3x járok gyutni, és mindíg csinálok hasizmot is.valahogy az alsó fele nem nagyon fejlődik.ezen kellene javítani.
2009. okt. 28. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Alsó hasizomra, nyugodtan gyúrhatsz minden nap, akár otthon is, muszály mert 1ik leggyorsabban fejlődő,regenerálódó izom, de ha sok a pihenés hamar elsatnyul
2009. okt. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen gyakorlatokat javasolsz az alsó hasizmokra?
2009. okt. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem meg olyan gyorsan fejlődik minden féle izmom komolynan. nyáron 4 nap alatt sorozatba 13 kilóról felmentem 30-ra. nagyon gyorsan fejlődik az izmom bár most régen voltam remélem fejlődtem azóta valamiskét. úgy döntöttem hogy a saját testsúlyom-mig meg nem állok.
2009. okt. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem épp a legjobb ha olyan gyorsan növeled a súlyokat.Ha túl gyorsan nőll az izmod akkor a bőröd berepedezhet, és olyan lesz mint az anyáknak szülés után a hasuk.én inkább szériázok. 3-4 széri, 1 szérióban pedig 8x - 12x emelek vagy gyurok.Ezzel inkább formázom az izmokat, és nem nagyságra megyek.ezért is van az hogy 2 hónap kihagyás után is tudom ott folytatni , ahol abbahagytam.
2009. okt. 28. 19:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!