Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy ilyen izmomzatú nő ezt...

Egy ilyen izmomzatú nő ezt meg tudná csinálni amit a képen látható nő csinál?

Figyelt kérdés

Ez a nő meg tudná szerintetek csinálni amit a második képen látható nő csinál?

[link]


[link]



#izom #nő #contortion
2013. aug. 15. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez nem izomzat kérdése. Ez a nő talán nem, más meg ennyi izommal is megtudja.
2013. aug. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy gyakorolta,szóval nem. Gyakorlással meg lehet tanulni.
2013. aug. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

a te képed kicsit meg van manipulálva,mert fizikailag kivitelezhetetlen lenne a póz.

itt az eredetije-

[link]

a híd egy módosított változata.

nem tartom valószínűnek,hogy a testépítő nőcinek ennyire hajlékony lenne a gerince,de a sima hidat valszeg gond nélkül képes lenne kitartani.

2013. aug. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan erre a nőre gondoltam ( rosszul írtam a kérdést) . Hanem az általában ilyen izomzatú nőkre.
2013. aug. 15. 20:11
 5/11 anonim ***** válasza:

Láttam már spárgázó testépítőt. Kérdezd meg tőle. Vagy egy hasonlótól. Már ha találsz, mert nem sok van belőlük :D


Amúgy hogy merült fel a kérdés?

2013. aug. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

3. válaszoló a kép nincs megmanipulálva . A filmben is meg tudta csinálni. Bár az amit most belinkeltem az csak egy vágott videó de azért látható 04:58-nál nézd meg.

http://www.youtube.com/watch?v=fllDB3FK7pI

2013. aug. 15. 20:41
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem izomzat kérdése. Egy testépítő arra edz, hogy minél nehezebb súlyokat emeljen fel, és minél nagyobb izomzata legyen, minél szálkásabb testtel, nem pedig arra, hogy minél hajlékonyabb legyen.

Az ilyen pózok gyakran inkább technika, mint erő kérdése, bár erősnek is kell lenni hozzá. Egy testépítő nagyon kevés esetben ilyen hajlékony, hiába nyomná ki a tornászok testtömegének a sokszorosát.

2013. aug. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Úgy , hogy az első képen látható izomzatúaknak a nagy izmuk miatt nagyobb a testtömegük is és kíváncsi voltam rá , hogy bár nagyon izmosak de ezt meg tudnák e csinálni amit kisebb testtömegű nő csinált. Bocsi ha egy kicsit értelmetlenül fogalmaztam.
2013. aug. 15. 20:48
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja, én meg a "nem sok van belőlük'-ot az ilyen izmos nőkre értettem, a spárgás mondatot utólag írtam csak bele.


Szerintem ha gyakorolna, biztos össze tudna hozni valami hasonlót. Tényleg meg kéne kérdezni egy tapasztalt nőt :D

2013. aug. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!