Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg kézen...

Hogyan tanuljak meg kézen állni, vagy kézen átfordulni?

Figyelt kérdés

Csak szaltózni tudok, de valahogy a kézen állást nem tudom egy másodpercnél tovább megcsinálni.. Hogyan fejleszthetném a tudásom?

14/L



2013. aug. 8. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=v_slvFrAXIY


www.youtube.com/watch?v=YjqKU5RH5n4


www.youtube.com/watch?v=pW05sBCUH9U


www.youtube.com/watch?v=5vIiENFsq7I‎


www.youtube.com/watch?v=AvymmTmHRn4

2013. aug. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem falnál érdemes megpróbálni, utána lehet az is, hogy megkéred barátodat/barátnődet, hogy fogják meg a lábad. Próbáld a fejenállást is ha az megy akkor jobban megy majd az egyensúlyozás.
2013. aug. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen,mint ahogy az előttem író is mondta,a barátnődet/barátodat is megkérheted h fogja meg a lábad egy ideig.először tanuld meg így a leérkezést,és mikor lemész vegyél nagy lendületet,ha mégnagyobblendületet veszel,akkor már át is fordultál:)de.először csak szivacson próbáld,ne kemény talajon(logikus).sok sikert!:))
2013. aug. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!