Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Choy Li Fut fut vagy Xing Yi...

Choy Li Fut fut vagy Xing Yi Quan tanuljak?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni melyiket tanuljam.

Mint a kettő tetszik.


Mik a jellemzőik , különbségek? Internet youtube utána néztem de nem tudom melyiket válasszam .

166cm vagyok,fiú.

Inkább az írjon aki tanulja valamelyiket.



2013. júl. 8. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Choy Li fut-ot Magyarországon hogyan? Taníts mester!

Viccet félretéve Xingy-t áll csak lehetőségedben tanulni.

Ezért fogsz xingy quan-t tanulni.

Ja és egyébként én egyiket se tanutam ,de kizárásos alapon működött a dolog, attól még tudok róluk sokmindent sok harcművész ismerősöm van külföldön is.

Egyébként én is kung fu-zom.Több stílusban is jártas vagyok.

2013. júl. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Choy Li fut-ot Magyarországon hogyan? Taníts mester!

Viccet félretéve Xingy-t áll csak lehetőségedben tanulni.

Ezért fogsz xingy quan-t tanulni.

Ja és egyébként én egyiket se tanutam ,de kizárásos alapon működött a dolog, attól még tudok róluk sok mindent sok harcművész ismerősöm van külföldön is.

Egyébként én is kung fu-zom.Több stílusban is jártas vagyok.

2013. júl. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha teheted Xing Yi-t!!! Én azt tanulom és megváltoztatta az életem! Egy csodálatos belső stílus, ahol nem csak azt tanítják, hogy, hogy verd szét az ellenfeled. Magabiztosabb leszel tőle, és segít, hogy boldogabban éld az életed. A gyakorlatok viszonylag könnyen megtanulhatók, de több száz edzés után is lehet őket finomítani, szépíteni. Ui.: A budapesti Kung Fu Akadémia tanulója vagyok.
2013. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az előzö hsz azért leírhatná,hogy mennyi ideje tanulja,megtudja e magát védeni és stb...(csak mert megoszlanak a vélemények az oktatàsí helyről)
2013. szept. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Kungfu Akadémiáról gondolom sokan sparringolnak boxolókkal s másokkal, és biztos jó eredményekkel! :)


Bár ezt csak gondolom, írhatna aki ott edz.

2014. febr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!