Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szojafeherje izolatumbol finomat?

Moosenstein kérdése:

Szojafeherje izolatumbol finomat?

Figyelt kérdés

Milyen jo receptek vannak szojafeherje izolatummal?

Vizben feloldva egyszeruen pocsek!


2013. júl. 31. 21:50
1 2 3 4
 21/31 tap bela ***** válasza:
2013. aug. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 tap bela ***** válasza:

Az igazi egészséges palacsinta (szar-szója nélkül)!

3 db tojásfehérje, 40g WHEY (!!!) Casein (!!!) protein. Ez akár lehet alapanyag szintű is. Ez esetben akár natúr íz is lehet, de ízesített is tökéletes. A lényeg hogy minőségi. 2dl ásványvíz, édesítő fahéj, szódabikarbóna.


Aztán fogsz egy olajspray-t befújod a serpenyőt és sütöd. A tésztába is lehet egy picit. Próba, próba, kísérletezés.


Ez igen!!!!

2013. aug. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnalom, hogy felpumpaltam a vernyomasodat, kedves tap bela :) Remelem azert nem kaptal agyverzest.

A lenyeg az lett volna, hogy olyan recepteket irjanak, olyan emberek akik kiprobaltak azokat es akik hasznaljak/szeretik a szojat.

tap bela - az altalad bemasolt linkek nem jelentenek semmit, mivel a hozzaallasodbol kovetkeztethetoen nem probaltad oket. Igy nyilvan tapasztalatod sincs veluk.

**

Melyik resze nem volt vilagos annak a keresemnek, hogy keruljuk a szoja kopkodeset, mivel nem erre vagyok kivancsi?

A szoja egeszseges/karos volta teljes mertekben irrelevans a kerdesemet illetoen!

2013. aug. 1. 15:34
 24/31 A kérdező kommentje:

Masik dolog, hogy nem vagyok testepito, csupan a kieso szenhidratokat potlom feherjevel, hogy konnyebben fogyjak s megmaradjank az izmaim, vagyis nem tomegnoveles a celom.

Tehat a savoproteinekhez kepesti teljesitmeny elmaradas esetemben szinten lenyegtelen.

2013. aug. 1. 15:39
 25/31 tap bela ***** válasza:

Az én vérnyomásomat nem tudod felpumpálni, mert hozzá vagyok szokva. Szerencsére nem vagyunk egyformák.


Természetes, hogy a google kereső által belinkelt szója szar- alapú (akár) palacsintákat én nem kostolom meg. Ráhibáztál tapasztalatom sincs róluk.


Csak tudod, ha valaki leír egy receptet mondjuk úgy hogy szerinte ez egy isteni, mennyei valami, attól én még nem fogok beájulni tőle, mert lehet, hogy az én izlésemnek egyáltalán nem felel meg. És ugyan ez lehetséges viszont is, attól függetlenül, hogy próbálta/m vagy sem.


Az ízlés, az relatíve egyén függő.

2013. aug. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 tap bela ***** válasza:

"

Vizben feloldva egyszeruen pocsek!

"


ezt sem én írtam, de maradéktalanúl egyetértek vele.

2013. aug. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Talaltam valami egeszen hasznalhatot! :)

30 gram szojat elkeverek egy nagy pohar vizben, dobok bele egy kis mazsolat (ugy 10 grammot) es nemi rum eszenciat meg ciklamatot. Az egeszet olyan jegkasa szerure hutom majd bekanalazom XD

Meglepoen jo, akit erdekel probalja ki.

A palacsintat is kiprobalta, de valami nem smakkol vele :/

2013. aug. 2. 18:45
 28/31 anonim ***** válasza:
persze, hogy nem smakkol, hiszen tettél bele szóját.:)
2013. aug. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
AH, remenytelen vagy! :D
2013. aug. 2. 18:57
 30/31 anonim ***** válasza:
poén volt.:) tőlem eheted.
2013. aug. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!