Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szojafeherje izolatumbol finomat?

Moosenstein kérdése:

Szojafeherje izolatumbol finomat?

Figyelt kérdés

Milyen jo receptek vannak szojafeherje izolatummal?

Vizben feloldva egyszeruen pocsek!


2013. júl. 31. 21:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
A szója mindenhogy sz@r, hanyagold. A biológiai értéke is fele a tejsavóproteinhez viszonyítva.
2013. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Viszont az ara harmad annyi.

De ez mindegy is. ;)

2013. júl. 31. 22:04
 3/31 anonim ***** válasza:
50%

Az olimp-os szója izolátum szerintem kiváló ízre, pedig natur. Rengeteg gyártó termékét ittam már, sajnos a vércsoportom miatt hanyagolom a tejsavót, én már majdnem megjártam vele, ami orvosilag bizonyítva is lett. Lehet hogy a biológiai értéke gyengébb, de nyomjad mellé két pofára a húst meg mindent. Kiegészítőnek mint növényi fehérje és sokkal jobb eredményeket érek el vele mint bármelyik tejsavóval, és nincs is pofátlan ára.

Én azt mondom próbálj ki minden lehetőséget amire úgy gondolod hogy jó. Én pl. rendszeresen sütök belőle palacsintát is. Bár a kiszerelés nem nagy az olimp sportos gyártónak, de ha azt a fajta szóját megkóstolod, akkor szerintem te is rá fogsz nézni még egyszer a dobozra hogy biztos az van e benne. :)

2013. júl. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Igen en is csak kiegeszitonek vettem, hogy legalabb a 100 gramot elerjem naponta.

Hogy keszited a palacsintat?

2013. júl. 31. 22:14
 5/31 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy készítem mint a rendes palacsintát, csak a liszt helyett a fehérjét teszem bele. :) Az utána már azzal ízesíted amivel akarod. Ha ízes alapból a fehérje akkor pedig alapból olyan íze lesz a palacsintának. Nagyjából ki is tudod számolni hogy egy palacsintába mennyi fehérje van, és el tudod magaddal vinni bárhová. :)
2013. júl. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 tap bela ***** válasza:
A szója proteint a kukába, egy kalap sza-rt sem ér. Nem csoda, hogy fillérekért adják?!?! ;-)
2013. aug. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Erről beszéltem én is, de hadd egyék az ösztrogénnel tele, allergén anyagokat tartalmazó, semmit nem érő szójás fOst! :)
2013. aug. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Kerlek hanyagoljuk a szoja kopkodeset, nem vagyok ra kivancsi. En is olvastam mindenfelet rola, de most nem errol van szo! Csak recepteket szeretnek!


Vissza a palacsintahoz. Tej helyett mit hasznalhatok (nem nagyon birom a tejet), mukodik vajon sima vizzel is a dolog?

2013. aug. 1. 07:19
 9/31 anonim ***** válasza:
Én zabpehelylisztből és vízzel (+ kis rizstej vagy mandula tej)készítem a palacsintát és a kész palacsintát töltöm meg túrós proteinnel, de gondolom ez sem érdekel.:)
2013. aug. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Csak a hurrogas nem erdekel ;) minden mas igen.

Na ez eleg hasznalhatonak tunik, koszonom, kiprobalom!

2013. aug. 1. 08:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!