Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Iszonyatosan térdfájós vagyok,...

Iszonyatosan térdfájós vagyok, de szeretnék guggolni! Tipp?

Figyelt kérdés

Létezik olyan fortély amiről én nem tudok, és sokkal könnyebbé (fájdalommentesebbé) teszi ezt a testmozgást?

Már 1 guggolás után érzem, 10-nél már eléggé fáj, és max 30at tudok, de olyankor van, hogy egész éjjel nem tudok aludni, mert megmarad a fájdalom.


2013. júl. 20. 03:31
 1/7 poiu ***** válasza:
Ne erőltesd, nézesd meg. Lehet, hogy egy egyszerű talpbetét segít.
2013. júl. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kezd el a fegyenc edzést, a legelejéről.

szép lassan megerősíti a térdet (is).

2013. júl. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézesd meg. Nincs "térdfájós ember".
2013. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kakao01 ***** válasza:
nekem az jött be, hogy nem állok meg középen hanem lementem jó mélyre így a térd helyett a far izom meg egyéb más veszi át a terhelést
2013. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 poiu ***** válasza:
Muramista! Guggolástól nem fájhat a térd. Nézesd meg. Lehet, hogy egy egyszerű harántsüllyedés miatt koptatod szét a térdedet.
2013. júl. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál. Több baleset fűződik a térdemhez, nem igazán lehet vele mit csinálni. Figyelnem kell arra, hogy ne erőltessem meg, de ez már szinte nem is téma, mert kicsit többet sétálok és már megerőltettem.
2013. júl. 21. 13:03
 7/7 poiu ***** válasza:
OK, akkor sérülés, nem kopás. Van esélyed erősítéssel kompenzálni.
2013. júl. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!