Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Életmódváltás elején járok,...

Életmódváltás elején járok, mivel motiváljam magam mégjobban a mozgásra?

Figyelt kérdés

Először is tudni kell rólam, hogy egy iszonyatosan lusta, csokifüggő lány vagyok.

Az egészségtelen életmódom igazából annyiból áll, hogy nagyon keveset iszok, és a szomjúságot sokszor keverem az éhséggel, valamint unalomból eszek. Sokszor édességet, de van, hogy "rendes" kaját. Na és persze ha nem muszáj, nem mozgok - habár hosszabb távra is szívesebben sétálok (erőltetett tempóm van alapjáraton), mint biciklizek pl.

Többször nekiestem már a normális evés-ivással, mozgással járó életmódnak, nekem igazából a kalóriaszámolás és a Jilian Michaels-féle 30 Day Shred program jött be. Akárhányszor elkezdtem, mindig nagyon hamar, látványosan használt (jó bő 10 kiló súlyfeleslegem van "csak", de többnek néz ki, és hamar meglátszik rajtam minden súlyváltozás).

Csak sajnos a lustaságnak köszönhetően valahogy mindig abbamaradt, igazából a 30 napot még sosem tudtam végigcsinálni.

Egyszerűen undorodom magamtól, ha tükörbe nézek. A párom a nagyon vékony lányokat szereti, de én azért nem akarok csontkollekció lenni, és különben is, így is szeret, és elfogad, soha egy rossz szava nem volt a külsőmre. szeretnék jobban tetszeni neki, de a kóros lustaságom mindig azzal "érvel", hogy de hiszen így is szeret.

Vannak ruháim, amikbe szeretnék beleférni, és pont ez a 10 kilócska mínusz kéne, de ez sem elég motiváló.

Most újra elkezdtem a mozgást és a mértékkel evést, de iszonyú nehéz rávenni magam a tornára, mert még puding vagyok, és izomlázam van tőle.

Van valaki hasonló cipőben? Mivel tudnám magam motiválni úgy, hogy élvezzem is a mozgást, ne csak kínlódjak?


2013. júl. 16. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak nagyon jó motiváló videók,szövegek edzéshez amik nálam mindig használnak:

http://www.youtube.com/watch?v=3OAmUICrygc


Kedves Kemény Munka:

http://www.youtube.com/watch?v=Lvf9kt9nseg


Nem akarod eléggé:

http://www.youtube.com/watch?v=3OAmUICrygc (felirat legyen bekapcsolva!!)

2013. júl. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

célja kell legyen az edzésednek.

pl azért mész el ökölvívó edzésre,mert be kell vonulnod a börtönbe valami marhaság miatt,és ha nem tanulsz meg verekedni záros határidőn belül,akkor megdugnak a zárkatársaid,vagy kiverdesik a fogaid,hogy ne tudd leharapni a gyíkjuk,miközben kényszer szopatnak.

vagyis az edzésed élet halál kérdése kell,hogy legyen.

égető szükséged kell legyen azokra a képességekre,tudásra és hatalomra amiket az edzés során megszerzel.

ez egy éles példa arra,hogy mi az ami szükséges és mi az ami nem.

arra a képességre nincsen szükséged a mindennapi életedben,hogy ugrándozol otthon a tv előtt,ezért is lázadsz ellene jogosan.

a hasonló beállítottságú embereknek,mint amilyen vagy,csoportos és képesség fejlesztő edzésre kell járni-küzdősport,crossfit-nem otthon edzeni egyedül kihívások-ellenfél nélkül.

a csoportos edzéseken a többiek mind riválisok,akiket le kell győznöd,túl kell szárnyalnod edzésről edzésre.

ha pedig ilyen dolgoknak kell megfelelned,bármire képessé válsz,hogy végül felülkerekedj és győzz.

2013. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!