Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan motiváljam magam ha...

Hogyan motiváljam magam ha egyszerüen minden ismerösöm fele annyi enrgiával ott tart mint én?

Figyelt kérdés
Leakartam nyomni egy 50 szemes danabol kurát lett volna értelme?Megondoltam magam de tudjátok nehéz magam motiválni mikor minden 60 kilos ismerösöm lenyom egy danabol kurát és ugy néz ki mint én is irigységel tölt el hogy ők lazán lenyomják én meg közdük a kilokért.
2012. máj. 10. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy letettél róla.


Te is nagyon jól tudod, amit itt mindenki el fog mondani: Eddz csak kitartóan, és lassabban, de biztosan fogsz fejlődni, és évek múlva örülni fogsz, hogy nem csináltál hülyeséget, látva, hogy az ismerőseid egészsége milyen szintre jutott az ostobaságuk miatt.

2012. máj. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Irigykedsz arra a játékosra, aki cheatkóddal veri meg az ellenfelet?

Irigykedsz arra, aki sikkasztásból, rablásból, csalásból él fényűző életet?


Aki Igazi Férfi (vagy Igazi Nő), az nem kiskapuzik, hanem kemény, becsületes munkával éri azt el, amit elér. Az ilyen kis gyáva csalások maradjanak meg a gyengéknek, én ennél jobb vagyok (: Ezen a szinten meg aztán pláne nincs szükség ilyesmire. (nem beszélve az egészségügyi kockázatról)

2012. máj. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TOMAtm ***** válasza:
bizonyos kor vagy élettapasztalat után én azt mondom hogy a végeredmény számít nem az ahogy elérted.de persze nem vagyunk egyformák
2012. máj. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy több energia de megéri!!!a nyers erőnél és tiszta izomzat a legvaganyabb!én 4éve nyomom naturalba heti 5ször és elérem pár g.eci koxos szintjét,arról meg ha összecsapnánk ki kerekedne felül e is beszéljünk!lehet hogy jónak tűnik hogy gyorsan fejlődnek d ezért NAGYON NAGY árat fizetnek,most lehet ez a vagány,de amiokr majd 30éves leszel és épp lehet sza.rsz már a kondira akkor fogod bánni hogy te fiatal fejjel beszedtél minden fas.zágot!!!!
2012. máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!