Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 30 nap alatt ha mindennap...

30 nap alatt ha mindennap nyújtok mekkora fejlődést érhetek el?

Figyelt kérdés
Tudom ez így nem túl konkrét de úgy átlagban szal értitek x) 17/F
2009. okt. 19. 21:07
 1/5 anonim válasza:

Mi az h nyújtasz? Picit konkrétabban mert ez nem tiszta így :D Tésztát nyújtasz? Akkor megtanulsz sütit csinálni:D Na jó, nyílván nem erre gondoltál.


Nem vagyok nagy sportember de sztem többféle nyújtás van. Gyakorlod a spárgába lemenést? Szerintem 30 nap alatt már észrevehető lenne.

2009. okt. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez a kérdés minden csak nem konkrét. én 4 éve mindennap nyújtok, mégsem tudok lemenni spárgába (nem is akarok, én izmot nyújtok nem izületet)- merthogy lehet izmot meg izületet is nyújtani. Az meg rejtély h mire gondol a kérdező.
2009. okt. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én még általános suliba tesiórán nyújtottam, igaz az nem minden nap volt, de nem olyan sokára (olyan 2 hónap)az ujjhegyem helyett a kézfejem is le tudtam rakni.
2009. okt. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
* illetve nem kézfej hanem tenyér :D
2009. okt. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Van egy rúgás abban a sportban amit űzök.

Oldalra kell rugni fejre de úgy hogy az egész tested előre néz csak a bal lábad emeled úgy mintha álnál. Na és ezt fej magasságba. Na ehhez kell nyújtanom :D

2009. okt. 20. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!