Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kreatinkúra elkezdése után...

Kreatinkúra elkezdése után mennyi idővel kéne látható fejlődést tapasztalni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 20:38
 1/5 A kérdező kommentje:
kaja megvan, tömegnövelőt iszok mellé
2011. okt. 22. 20:42
 2/5 dirtboy ***** válasza:
látható? az sokára
2011. okt. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zakathol ***** válasza:
Azért a harmadik héttől már legalább a mérlegen látszódnia kéne... pár kg vizet azért bepumpál az izmokba, így valahol meg kell látszódnia.
2011. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 marci936 válasza:
Egyéntől függő, nálam igazából csak kilókban tud megjelenni méretbeli különbséget sajnol nem tapasztalok. De amúgy a kezdő a plusz pénzét a vitamin és fehérje + gyors szénhidrát/tömegnövelő mellett plusz szilárd ételre költse ne extra kiegre tudsz nélküle is fejlődni az első 1-2 évben, bár nem tudom milyen az edzés múltad :)
2011. okt. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
187 centi, 82 kiló vagyok 2 éve edzek, a kajámat csak fél éve tettem rendbe, először csak tejsavót ittam aztán kezdtem el mellette volumasst inni, a kreatint 1 hete kezdtem
2011. okt. 22. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!