Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék pár hónap alatt...

Hogyan tudnék pár hónap alatt látványos fejlődést elérni izomtömegnövelésben?

Figyelt kérdés
Karom nagyon vékony sajnos,ezért főleg bicepsz, váll és mellizom növelését tűztem ki célul. Alacsony és 52kg súlyú 22 éves fiú vagyok. Az izomnöveléssel egyben szeretnék végre súlyt is felszedni és több önbecsülést adna, ha rendesen néznék ki. Sajnos nagy hátrány az alacsony és vékony test.
2011. szept. 3. 11:06
 1/9 dirtboy ***** válasza:

nagyon kevés az információd szerintem a sportról úgyhogy inkább olvass.

UI. lábad is van nem csak felsőtested,a lábbon jó pár kilót fel lehet szedni


[link]

2011. szept. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, de a lábam az izmos látványosan izmos. Furcsa mód.


A karom meg vékony valamiért.

2011. szept. 3. 11:53
 3/9 dirtboy ***** válasza:

rendben nekem mindegy de volt itt már olyan is aki mondta hogy vastag combja van utána meg le írta hogy 52centis.

tömegnövelő étrend kell és jó edzés.olvasd a linkemet meg azon az oldalon vannak étrendek is ott tudsz tájékozódni a témában.később ha már elolvastad és van kérdés, kérdezz nyugodtan.

2011. szept. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nembaj lábra akkor is edzeni kell. másképpen meg fogod szokni a láblesz*rást
2011. szept. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jól van kösz szépen.
2011. szept. 3. 12:05
 6/9 J0Có95 ***** válasza:

ha teljesen kezdő vagy és még életedben nem volt rúd a kezedben, az első 1-2 hónapban 2-2.5 centit fog nőni a karod... persze csak jó étrend és edzés mellett..

egyél naponta 8x

és ne akard megmozgatni rögtön az egész világot..

fő a fokozatosság

2011. szept. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké, kösz neked is Jocó.
2011. szept. 3. 14:43
 8/9 Fromjezus ***** válasza:
fogalmunk sincs milyen genetikád van, lehet pár hónap alatt eléred az a párcentit s kilót amit szeretnél, edzéssel s rengeteg kajával. Ha szar a genetikád évekre lesz szükség. olvass alapismereteket s ne add fel pár hónap után!!!!
2011. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Fromjezus neked is kösz!


Hogy milyen a genetikám utalhat valami, amiből rá lehet jönni, hogy milyen típus vagyok?


Azt tudom, hogy gyors az anyagcserém, emiatt sosem voltam túlsúlyos. Kicsi izomzatom és vállam mindig volt. legalábbis mások mondták már hogy látszódik, hogy edzsek. Pedig nem sokat csak pár hónapot karoztam kb. éve, de azóta nem csináltam rendszeresen és akkor nem is vettem komolyan annyira.


De most már tényleg olvasni fogok és rendesen meg akarok izmosodni, mert ez már nagyon rossz nekem mind magamnak, mind a környezetem miatt.

2011. szept. 3. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!