Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Adjatok tanácsot na most...

Adjatok tanácsot na most aztán végképp nem tudom milessz?

Figyelt kérdés

Szóval gyúrtam vagy 3 évig aztán előjött egy olyan dolog a szervezetembe hogy túlzott izzadás,lábszag,pattanások,bőrsebesedés tenyeremen ami állandóan viszket,(nem ekcéma és hasonló),cipőbűzlik és az orvos azt mondta nem bizonyított,hogy amiket szedtem valamelyiket kreatin,tömegnövelő,fehérje, valamire allergiás lehettem és tönkrementem belsőleg elvileg..


ma voltam az orvosnál hasi ultrahangot vesznek tőlem,meg fogamat nézik meg ilyesmi...


szerintetek kaptam valami károsodást? félek abbakell hagynom már nem szedek semmit az izmaim összehernyósodtak szépen lassan levittem a fehérjét és megszüntettem egy darabig és ha eszem is 50 g-tól többet nem!


2013. júl. 15. 19:28
 1/8 A kérdező kommentje:
de tételezzük fel oké nem a tápkiegtől van,de akkor mitől? szerintetek? anyukám azt mondta soha többet nem vehetsz tápkieget na mondom fa@za
2013. júl. 15. 19:31
 2/8 A kérdező kommentje:
sosem voltam beteg régebben sem...még soha nem voltam kórházban és váratlan fordulat
2013. júl. 15. 19:32
 3/8 Osynho ***** válasza:
Vérvizsgálat?
2013. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azt nem mondták,hogy kell,de remélem nem kell, kifog derülni csak eléggé kétségbe vagyok esve
2013. júl. 15. 20:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Mit ettél eddig kiegészítőt? Cuccoltál is?


Elvileg baromságot beszélnek az orvosok, kiegészítőknél ez nem jellemző. Vérkép, nagyrutin pedig kell, csináltassatok! Allergológiai kivizsgálást is. Akkor kiderülhet az ok.


Maga a tejsavófehérje idézett már elő ilyet, de ez nem allergia:


[link]


Üdv egy "sport"dietetikus.

2013. júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nekem csak az a kiba@zott nagy bajom mindenki szedi a tápkieget akiket ismerek és semmi bajuk akkor nekem miért van? most 1 millióból nekem van pont azaz 1 akinek ilyen szar tünetei vannak kajak nem tudom,hogy mi legyen rendben van csináltatni fogok olyan vizsgálatot!
2013. júl. 15. 20:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Amit leírsz az lehet független is a kiegészítőktől.


Az orvosok szeretnek mindent arra fogni amihez nem értenek és jól hangzik. Összesen pár órát tanulnak az étrendről, fogalmuk sincs a kiegészítőkről.

2013. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Osynho ***** válasza:
Bármilyen komolyabb vizsgálat alapja a vérvétel... Ha ez nincs, akkor nincs is miről beszélni.
2013. júl. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!