Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezzel lehet az izmokat fejlesz...

Ezzel lehet az izmokat fejleszteni? Adjatok tanácsot! (gyúrás)

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, 170 centi, 55 kiló, semmiféle diétát nem tartok, már fél éve járok konditerembe, szóval alapozás megvolt, és már látszik is a fejlődés. Mostanában nincs annyi időm, és az lenne a kérdésem hogy ha naponta egy 12, majd egy 16 kilós súlyzót emelgetek 120szor, harmincasával, az hatékony lesz? konditerembe is inkább azt szoktam hogy kevesebb súlyt többször. például fekve nyomásnál csak 20 kiló, de 80szor, meg ilyenek. Előre is köszi
2010. júl. 27. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:

nem fogsz gyorsabban fejlődni mint eddig!

amit eddig csináltál az alapozásnak tényleg jó, csak így tovább, de lassan emelhetnéd a súlyokat.

2010. júl. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább járj tovább konditerembe , ez a sok ismétlés b@romság.
2010. júl. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig is emeltem, mert amikor elöször voltam bicepsz gépet csak 15el, most már 20 is laza, meg váll / hát gépre is azóta +10 kiló. Amúgy nem arról van szó hogy soha többé nem megyek kondi terembe csak pár 1-2 hét, és azért nem akarok hogy vissza fejlődjön izom.
2010. júl. 27. 19:57
 4/6 anonim ***** válasza:
persze, szintentartásnak bármi megteszi. ha alacsonyabb az intenzitás fogd fel pihenőidőnek.
2010. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aha köszi. Étkezési tanácsokat tudnátok adni? Mindig eszek rendszeresen, és nem össze vissza minden hülyeséget. Húsok közül melyik, és hogy a legjobb?
2010. júl. 27. 20:28
 6/6 Osynho ***** válasza:

Amenniyben izmot szeretnél növelni, úgy hülyeség az ilyen extrém magas ismétlésszám, pl fekvenyomásnál a 80as ismétlés az túl sok szerintem. Nem tudod ilyen kis súllyal rendesen megterhelni az adott izmot, nem keletkeznek mikrotraumák, amik a növekedéshez kellenek.

Száraz húsok a jók, csirkemell, pulykamell, hal, marha, tojásfehérje, sovány túró + pl tejsavó protein edzés utánra. Szénhidrátnak meg vmi összetettet pl rizs, zabpehely, teljes kiőrlésű lisztből készült tészta ,stb, edzés után gyors szénhidrát pl szőlőcukor. ezenkívül jó zsírok, pl lenmagolaj, tökmagolaj, olivaolaj és sok víz, 10kilónként 1l. Napi 5x-6x étkezés. Ezeken kívül mehet még 1000 dolog, pl vitaminok, ásványi anyagok, azt már te tudod mennyi pénzed van rá :)

2010. júl. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!