Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék hajlékonyabb?...

Hogyan lehetnék hajlékonyabb? 20 L

Figyelt kérdés

Különösebb célom nincs vele csak szeretnék szép hajlékony lenni 20 éves lány vagyok. Lovagolok. Sajnos nem a legvékonyabb kategóriába tartozom :)

Körülbelül olyan alkatom van mint a képen a jobb oldali lánynak :

[link]



2013. júl. 9. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
nyújts sokat.
2013. júl. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kezd el a fegyencedzés Hídra vonatkozó részét.
2013. júl. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kezdj el egy olyan sportágat ahol fontos a hajlékonyság. Pl. műkorcsolya, balett,jóga, torna stb. Műkorcsolya, jóga és balett biztos, hogy van felnőtteknek is.

A vékonyság sokat itt nem számít nem azért hajlékony valalki mert vékony. Azért vékonyak, pl. tornában mert alacsonyabb testsúllyal könnyebb szaltókat ugrani, plusz napi 7-8 óra edzés mellet nehéz elhízni..

You Tube on is van egy halom jó videó ha otthon egyedül szeretnél nyújtani. Csináld óvatosan, ha megerőlteted magad és rosszul csinálod akkor könnyen lesérülhtesz. Én edzésen húztam meg a lábam május elején azóta sem jött rendbe :(

2013. júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!