Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék hajlékonyabb,...

Hogyan lehetnék hajlékonyabb, vékonyabb?

Figyelt kérdés

Szeretnék a nyári szünetben hajlékonybb,vékonyabb sportosabb lenni.Cigánykereket régen tudtam 1-2 éve de most már nem.Akarok cigánykerekezni,kézenállni,és ha birom akkor még a spárgát is meg akarom tanulni:)

12 vagyok,6.osztályos:D

155 cm 46 kg vagyok.

Mivel kezdjem a szünetet?Nem mindjárt a spárgát akarom,elsőnek szálkásítani,izmokat erősíteni gondoltam,aztán az ilyesmi mint pl.spárga,cigánykerék,kézenállás,szaltó.:P:P

Kitartás van bennem,és nem vagyok pesszimista,úgyhogy menni fog.Ha valamit eltervezek az úgy is lesz!Hogyan étkezzek majd,és mivel kezdjem a sportolás?

(Azért csak nyáriszünetben akarom elkezdeni a KOMOLY és erős edzést mert egyenlőre javítanom kell a suliban)

Előre is köszike:)


2010. febr. 10. 19:06
 1/5 anonim válasza:
Egyél sok fehérjét hozzá pedig zöldséget gyümölcsöt.Táplálkozz egészségesen,ne nassolj meg ilyenek.Járj futni,súlyzózz,felülés,hátizom,fekvőtámasz.
2010. febr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha hajlákonyabb akarsz lenni, akkor a jógát javaslom. A fehérjés dolgot felejtsd el, az a testépítőknek való. A súlyod most is tökéletes. Ha jógázol, akkor mellékhatásként egy idő után magától megy majd a spárga és sokkal könnyebben megy majd a kézenállás is, meg a cigánykerék is, mert az egyensúly érzéket is fejleszti.

De kétségeid ne legyenek, a jóga nem relaxáció, hanem elég keményen megmozgat...

2010. febr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem.És jógázni hol jógázzak?Netről szedjek le mozdulatokat?Vagy dvd?
2010. febr. 14. 09:50
 4/5 anonim válasza:
sztem youtuben találsz
2010. febr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én 12 éves lány vok természetesen én is 6.-os és én hajlékony vagyok én azt ajánlom hogy a szaltóhoz,bognihoz stb. a youtube-on ajánlom a sok vidit.És mindenképpen nyújts mindennap. és akkor menni fog lassan a spárga is és a nyújtást már most lekezdheted mert nem tart sokba napi 10perc is elég és ráadásul én nyújtás közbe szoktam tanulni sok sikert!
2011. márc. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!