Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 12 évesen van értelme elkezden...

12 évesen van értelme elkezdeni a fegyencedzést? Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Tesi órán nagyon jól teljesítek és kézilabdázni járok.De úgy érzem nem vagyok elég szívós.Ha lehet normális válaszokat!

2013. júl. 3. 15:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem ezzel még várj vagy 2-3 évet,
2013. júl. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Oké köszi
2013. júl. 3. 15:27
 3/13 kovpet ***** válasza:
Jó kezdés, ha elolvasod a könyvet :)
2013. júl. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Még a könyvet nem olvastam el csak halottam erröl a Fegyencedzésről :D amúgy járok könyvtárba de még nem találtam erre a könyvre de szerintem nem könyvtárba kéne keresni.......
2013. júl. 3. 15:37
 5/13 kovpet ***** válasza:

Könyvesboltban lehet kapni, de mintha valaki linkelte is volna itt a gyakorin az online verzióját. Gugli biztos megmondja.

Tényleg olvasd el, a könyv pont arról szól, amit tudni szeretnél. Még a címe is az, ugye :)

A gyakorlatok rendben vannak, a többi sallanggal ne foglalkozz, Paul Wade nem létezik, csak az eladhatóság miatt találták ki.

2013. júl. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelemes válaszokat :D
2013. júl. 3. 16:03
 7/13 anonim ***** válasza:

Olvasd el neten (mert csak pénzkidobás)

Sok benne a kamu + a fikázás, de a gyakorlatok nagyon szépen egymásra vannak építve.

2013. júl. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A Googlen kerestem de nem találtam hol lehet elolvasni.Letölteni em nagyon merem nem bízok az ilyenekbe bármikor kaphat a gép vírust vagy esetleg angolul töltöm le és én nem beszélek angolul egy szót se meg ilyenek.....
2013. júl. 3. 17:48
 9/13 anonim ***** válasza:
Elküldöm neked itt üzenetben ahol neten megtudod nézni.
2013. júl. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Itt tudod online olvasni és le is tudod szedni:

[link]

2013. júl. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!