Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Test edzés? Van egy pár...

Test edzés? Van egy pár kérdés . :D

Figyelt kérdés
Először is 60kg vagyok szerintetek most kell táplálékkiegészítő minden esetre vettem olyat amibe 100g adagban 22g fehérje és 65g szénhidrát de még nem szeretném elfogyasztani ha be tudom vinni ??? milyen kajákat ajánlotok pl túrót olvastam azt edzés előtt vagy után kell enni ??? valamint túró és tojáson kívül van még valami más fehérje bevitel ? Ezenkívül a szénhidrátot mivel tudom bevinni ?? az én esetembe napi 200g körül van?Ezenkívül a tojás turmix edzés után ??? valami olyasmi turmix amibe meg van főzve a tojás ??
2013. jún. 7. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:

1.túrót inkább este felé.

2.elsősorban a hús a fő fehérje.

3.rizs,quiona

4.kizárt,pocséklás,fertőzésveszélyes

5.nem tudod kihozni olcsóbbra sehogy,mint a rendes fehérje turmixot,ha ugyanazt a fehérje mennyiséget akarod bevinni.

2013. jún. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Szerintem nem kell.

2. Nem írtad mi a célod, ha 100 kiló akarsz lenni akkor mégis kéne.

2013. jún. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!