Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan fejlődjek futásban?

Hogyan fejlődjek futásban?

Figyelt kérdés
Le tudom futni az 5km-es távot, mondjuk egy közbe iktatott 2 perces gyaloglással 40 perc alatt. Hogyan tudok az időmön javítani illetve mit csináljak, hogy egyben tudjam lefutni az egészet? A cél 30 perc lenne.
2013. jún. 3. 22:54
 1/3 poiu ***** válasza:
Intervallum tréning, fartlek.
2013. jún. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szilvi mamóca válasza:
Szia! Ezen az oldalon sok érdekes dolgot olvashatsz. Szerintem neked ez lenne hasznos: [link]
2013. jún. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 poiu ***** válasza:

Szilvi: ez jó, van benne fartlek.

Kérdező: szerintem nem érdemes mereven követni egy edzéstervet. Csinálj olyan napokat, amkor nem kifulladáskor állsz meg, hanem előbb. Pl. 10 perc után séta amíg rendesen nem kapsz levegőt, aztán rövid sprintek hosszabb sétákkal. A vége lassú kocogás. Mindenki másként reagál, a lényeg az, hogy kombinálod kell a hosszabb távú lassabb futást az intenzív rövid szakaszokkal. Ha tudod tartani a linkelt edzéstervet, akkor jó. Ha elvenné a kedved, felejtsd el és maradj a megszokott útvonaladon.

2013. jún. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!