Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Box mellett kondi?

Box mellett kondi?

Figyelt kérdés
Egy hónapja járok boxra heti 3x1,5 órát és úgy gondoltam jó lenne mellé kondizni, ugyanis nekem nem igazán elég ez a heti 3 alkalom, főleg ha valami miatt kimarad egy alkalom. A kérdésem az lenne, hogy osztottat vagy teljes testeset nyomjak? Tömegnövelés nem cél, ugyanis kajára nincs pénzem, max leadni egy két kilót és erősíteni.

2013. máj. 30. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
egész testre csináld ,én is együtt nyomom erőben és állóképeségbe sokat hoz ,de le kell nyújtani elég rendesen ha az se segít lehet még úszni is,aza baj hogy amióta gyúrok nem pattannak ki az ütéseim ,de legalább van mögöttem izomtömeg
2013. jún. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Izom biztos nem fog jönni, mert nincs olyan kajám, de remélem egy kis plusz erőt majd ad.
2013. jún. 1. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!