Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek testépítés mellett...

Szerintetek testépítés mellett, milyen hatás vált ki az édesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

2 hónapja iszok proteint reggel és edzsés után. Eszés után még dextróz is megy mellé.

Próbálom tartani az étrendem.( sulis vagyok, így nehéz)

Este zsírszegény túrót fogyasztok.

jelenlegi célom a tömegnövelés.


Azonban nem tudom megálni, hogy ne egyek édességeket.

Egyszerűen nem bírom ki. Gumicukor,csoki stb..

Milyen hatásai vannak?? Szépen látszik hogy edzek, látszik hogy "kezdek formába jönni".

Le tudnátok írni, miket akadályoz az édességfogyasztás??


16F



2013. márc. 18. 17:30
 1/3 anonim válasza:

Szia. Én is edzek, gyúrok már egy jó pár éve és én azt vettem észre hogy amikor kicsit hízni akartam akkor én se bírtam ki az ilyen csoki meg ilyeneket de már kibírom és olyan étrendem van hogy sok fehérje és saláták, levesek.

Még amikor zabáltam az édességet akkor végül is a hasamra és a mellemre ment rá és például akadályozza a mellizom fejlődését vagy a kockás hasat. Nagyjából ennyi. Az a lényeg, hogy napozin vagy hozzá hasonlókat nem szabad bevenni. Nekem ez a véleményem.

2013. márc. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdekes, egy erős edzés után annyira kívánom én is az édességet, hogy majd' megőrülök :D

Persze visszafogom magam és kibírom.

Ha tudsz zsírszegény túrót enni az tök jó édesség, nem? Nekem még az sem adatik meg.

2013. márc. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A zsírszegény túró is jó de a legjobb a sok fehérje. Olyan ételeket kell enni amelyekben sok a fehérje.
2013. márc. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!