Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezzel a programmal viszonylag...

Ezzel a programmal viszonylag gyorsan lefogyhatok?

Figyelt kérdés

20 éves lány, 168 cm, 62 kg

Heti 2x kardio edzés: futás 20 perc, taposás 20 perc, ellipszis gép 15 perc (150-180-as pulzussal)

Heti 2x erősítés: 100 felülés fekpadon, lábemelések.

Plusz étrendre is igyekszem odafigyelni, nem vagyok hajlandó salátazabáló lenni de nagyon kevés kenyér, napi 5 evés, egészségeseket stb.

A fenti adatokkal kb mennyi idő alatt tűnnek el a zsírpárnácskák?



2013. máj. 22. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb 18 nap es 3 ora
2013. máj. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Étrendfüggő. Ha az okés, akkor heti 0,5-1 kg fogyás várható.
2013. máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég sz*r az edzés is. Kardiónak valami keményebbet csinálnék, esetleg súlyokkal is valami köredzést vagy nem tudom. Különböző ugrások ilyesmik és akkor edzik a hasat is nem kell külön edzeni. Futásba lehet sprintelgetéseket is belevenni, ilyen időben remélem nem futógépen futsz. Taposás nem értem akkor inkább menj be egy lépcsőházba és próbálj meg fel le lépcsőzni vagy súllyal guggolni. ellipszis gép helyett mehet sima séta is. Ha még ennyi engergiád van hogy 150 pulzussal simán megy akkor mondjuk futni/sprintelni is simán tudsz.
2013. máj. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!